گفتگوی مهندس شریف آبادی با نشریه تخصصی نمایشگاه صنعت نفت و گاز

گفتگوی مهندس شریف آبادی با نشریه تخصصی نمایشگاه صنعت نفت و گاز

مهندس حسین شریف آبادی عسکری رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین:

مهندس شریف آبادی

اجرای پروژه های ملی دستاورد 2 دهه فعالیت شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین

شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین با 2 دهه سابقه فعالیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با مشارکت در اجرای پروژه های پالایشگاه ستاره خلیج فارس بندرعباس ، پالایشگاه گاز فازهای 16 و 15 پارس جنوبی و پالایشگاه گاز فازهای 17-18 پارس جنوبی و پالایشگاه گاز فازهای 24-23-22 پارس جنوبی ، پتروشیمی دهلران ، میدان نفتی رامشیر و طرح جمع آوری گازهای مشعل در میدان نفتی آغاجاری برگ های زرین دیگری در پرونده کاری خود درج کرده است .

نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی مهندس حسین شریف آبادی عسکری رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین درباره فعالیت ها و دستاوردهای این شرکت گفت و گویی داشته است که می خوانید:

 

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی و علمی خود را تشریح کنید؟

من حسین شریف آبادی عسکری فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران و MBA و DBA و دارای 35سال سابقه کار در پروژه های عمرانی، صنفی و معدنی و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی هستم.

 

لطفا تاریخچه ای از فعالیت های شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین را برای مخاطبان ما توضیح دهید؟

شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین با همت جمعی از مدیران با تجربه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در دهه 80 قدم به عرصه خدمتگزاری نهاد و به صورت سازمان یافته در طرح های توسعه ای پارس جنوبی، فازهای 15-16 ، 17-18 ، 20-21 ، 22-23-24 پارس جنوبی را همراهی کرد و پروژه های متعددی را در این طرح ها اجرا کرد.

نقش آفرینی شرکت در پالایشگاه میعانات گازی خلیج فارس بندرعباس (ستاره خلیج فارس) جزء افتخارات بوده و برگ زرین دیگری در راستای استقلال کشور عزیزمان در زمینه تلید بنزین و گازوئیل در پرونده کاری خود به ثبت رساند.هم اکنون شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین (P.S.M) در طرح های توسعه میادین نفت رامشیر و منصوری و در طرح جمع آوری گازهای مشعل در استان خوزستان بمنظور پاکسازی محیط زیست و تامین بخشی از خوراک پالایشگاه گاز بید بلند خلیج فارس مشغول اجرای عملیات EPC پروژه های مذکور است.

 

در زمینه مشتری مداری چه گام های را برداشته اید؟

فرهنگ نهادینه شده در مجموعه شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین که حاصل از نیک اندیشی و اخلاق حرفه ای مدیران و کارشناسان و کارکنان آن است. انجام با کیفیت کارها در محدوده زمانی تعیین شده و با بکارگیری استانداردها و روش های نوین و بروز جهانی است. در این راستا همواره سعی و تلاش شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین این بوده است که هیچگونه تعهدی از رسالت و وظایف خویش را ناتمام نگذاشته و در تحویل به موقع پروژه ها و انجام تعهدات قراردادی خود تاکنون موفق بوده و همین رویه را در دستور کار خویش قرار داده است و به همین جهت همه ذینفعان و بویژه کارفرمایان شرکت رضایت کامل از عملکرد این مجموعه دانش بنیان و دلسوز داشته اند، به طوری که در همه پروژه های به اتمام رسیده خود، مفتخر به دریافت لوح تقدیر از کارفرمایان عزیز شده است. عزم قطعی شرکت این است که هیچ کاری را نا تمام نمی گذارد.

 

با چه هدف و رویکردی در بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی شرکت کرده اید؟

شرکت در بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی به منظور معرفی توانمندی های شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین و ایجاد ارتباط با شرکاء کاری خود و سازندگان و تامین کنندگان و پیمانکاران صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و کمک به رونق نمایشگاه جزء برنامه های توسعه ای دنبال شده و لذا در سالن 38B غرفه ای فعال راه اندازی کرده است که از عموم علاقمندان دعوت به عمل می آید میهمان این شرکت باشند.

در پایان امید است که با بکارگیری توانمندی های داخلی و با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری در راستای تولید دانش بنیان، اشتغال آفرین بتوانیم طرح ها و پروژه های بزرگ و موثر و مهم صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سایر پروژه های صنعتی و معدنی کشور را به مرحله اجرا درآورده و در شکوفایی اقتصاد ملی و رفاه مردم عزیز کشورمان و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی گام های بلند و سربلندی را برداریم.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *