پذیرش عضویت شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین در APEC

پذیرش عضویت شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین در APEC

عضویت شرکت مهندسی و توسعه پترو سازه مبین در اردیبهشت ماه 1401 پس از بررسی مدارک، به عنوان عضو اصلی انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی به تصویب رسید.

محمد طاهری دبیر انجمن، در نامه ای به دکتر معظمی، ضمن اعلام پذیرش عضویت پتروسازه مبین در APEC برای این شرکت در مسیر خدمت به کشور و انجام پروژه های صنعت نفت، آرزوی موفقیت کرد.

انجمن شرکتهای مهندسی و پیمانکاری نفت ، گاز و پتروشیمی متشکل از شرکت های فعال بخش خصوصی در عرصه مهندسی و اجرای طرح ها و پروژه های صنعت نفت است که در سال 1379 تأسیس گردیده و در حال حاضر دارای 292عضو می باشد. ساختار انجمن شامل مجمع عمومی، هیئت مدیره، هیئت بازرسان، هیئت داوری و کمیته های تخصصی و کارشناسی می باشد که با هدف کوشش در جهت استیفای حقوق صنفی و خواستهای مشروع و قانونی اعضاء از یکسو، و همکاری همه جانبه با دولت بویژه وزارت نفت در برنامه ریزی و اجرای طرح های توسعه صنعت نفت کشور از سوی دیگر، فعالیت می نمایند. این انجمن از کلیه شرکت های فعال بخش خصوصی درعرصه مهندسی و اجرای پروژه های صنعت نفت دعوت می نماید که به منظور برخورداری از حمایت های صنفی و همکاری و همیاری در جهت منافع ملی که بی شک منافع صنفی را نیز حاصل می نماید، به انجمن خود بپیوندند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *