یازدهمین سالگرد تاسیس “شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین”

یازدهمین سالگرد تاسیس “شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین”

با عنایت خداوند متعال و با همت جمعی از مدیران با تجربه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی شرکت مهندسی و توسعه پترو سازه مبین در دهه 80 قدم به عرصه خدمتگذاری نهاد.

امروز ، اول خردادماه، سالگرد تاسیس این شرکت موفق و رو به جلوست. شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین علیرغم خصوصی بودن، رقابت تنگاتنگی با شرکت های مشابه دارد.

با انجام پروژه تامین ، ساخت ، ساختمان و نصب و اجرای عملیات پایپینگ ناحیه A در پالایشگاه گاز فازهای21-20 پارس جنوبی حضور موثر خود را به اثبات رساند و خوشبختانه در یک دهه گذشته با مشارکت در اجرای پروژه های پالایشگاه ستاره خلیج فارس بندرعباس ، پالایشگاه گاز فازهای 16 و 15 پارس جنوبی و پالایشگاه گاز فازهای 17-18 پارس جنوبی و پالایشگاه گاز فازهای 24-23-22 پارس جنوبی ، پتروشیمی دهلران ، میدان نفتی رامشیر و طرح جمع آوری گازهای مشعل در میدان نفتی آغاجاری برگهای زرین دیگری در پرونده کاری خود درج نموده است .

 

هم اکنون با انگیزه انجام خدمات استاندارد و با رعایت شرایط حفظ محیط زیست و تکریم منابع انسانی حضور خود را در صنایع و پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی با صلابت و اقتدار حفظ کرده و همزمان با اجرای تعهدات قراردادی با نگاه به انجام کارهای عام المنفعه سعی در برطرف کردن نیازهای ضروری مناطق اطراف پروژه های خود دارد.

 

با استعانت از خداوند متعال و با بکارگیری نیروهای متخصص و علاقه مند به توسعه و آبادانی میهن عزیزمان و با عنایت به منویات مقام معظم رهبری در خصوص سیاست های اقتصاد مقاومتی در جهت اشتغالزایی و تولید قدم های موثری برداشته ( تا این شرکت نیز نقش بسزایی در شکوفایی و حرکت های اقتصادی پایدار  و مردم نهاد داشته باشد.)

 

مفتخریم که این شرکت با دارا بودن گواهی نامه های استانداردهای بین المللی و رتبه یک نفت و گاز مشغول اجرای پروژه های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می باشد و امید است در آینده ای نزدیک امکان صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از مرزهای کشور عزیزمان توسط این شرکت نیز فراهم گردد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *