درباره پتروسازه مبین

با عنایت خداوند متعال و با همت جمعی از مدیران با تجربه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی شرکت مهندسی و توسعه پترو سازه مبین در دهه 80 قدم به عرصه خدمتگذاری نهاد.

با انجام پروژه تامین ، ساخت ، ساختمان و نصب و اجرای عملیات پایپینگ ناحیه A در پالایشگاه گاز فازهای21-20 پارس جنوبی حضور موثر خود را به اثبات رساند و خوشبختانه در یک دهه گذشته با مشارکت در اجرای پروژه های پالایشگاه ستاره خلیج فارس بندرعباس ، پالایشگاه گاز فازهای 16 و 15 پارس جنوبی و پالایشگاه گاز فازهای 17-18 پارس جنوبی و پالایشگاه گاز فازهای 24-23-22 پارس جنوبی ، پتروشیمی دهلران ، میدان نفتی رامشیر و طرح جمع آوری گازهای مشعل در میدان نفتی آغاجاری برگهای زرین دیگری در پرونده کاری خود درج نموده است .

شرکت مهندسی و توسعه پتروسازه مبین علاوه بر نقش آفرینی در جمع آوری گاز های مشعل در منطقه آغاجاری و پازنان، در حال حاضر ساخت واحد اتیلن اکساید پتروشیمی ابن سینای اندیمشک را در دستور کار دارد.

هم اکنون با انگیزه انجام خدمات استاندارد و با رعایت شرایط حفظ محیط زیست و تکریم منابع انسانی حضور خود را در صنایع و پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی با صلابت و اقتدار حفظ کرده و همزمان با اجرای تعهدات قراردادی با نگاه به انجام کارهای عام المنفعه سعی در برطرف کردن نیازهای ضروری مناطق اطراف پروژه های خود دارد.

با استعانت از خداوند متعال و با بکارگیری نیروهای متخصص و علاقه مند به توسعه و آبادانی میهن عزیزمان و با عنایت به سیاستهای راهبردی کشور در جهت توسعه صنایع نفت و گاز، قدم های موثری برداشته است تا این شرکت نیز نقش بسزایی در شکوفایی و حرکت های اقتصادی پایدار و مردم نهاد داشته باشد.

مفتخریم که این شرکت با دارا بودن گواهی نامه ها و استانداردهای بین المللی و رتبه یک نفت و گاز مشغول اجرای پروژه های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می باشد و امید است در آینده ای نزدیک امکان صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از مرزهای کشور عزیزمان توسط این شرکت نیز فراهم گردد.

اعضای هیات مدیره شرکت

محمدعلی عمادی

عضو هیات مدیره

غلامرضا حمیدی

نایب رئیس هیات مدیره

میثم معظمی

رئیس هیئت مدیره

زمینه های فعالیت شرکت

design_services

انجام طراحی بنیادی و تفصیلی

front_loader

اجرای خطوط لوله انتقال نفت و گاز

خدمات بازرگانی، تامین کالا و تجهیزات

factory

انبارهای ذخیره سازی و توزیع فراورده های نفتی

propane

مدیریت، اداره و بهره برداری کلیه واحدهای پالایش و پتروشیمی و گازی

oil_barrel

پالایشگاه های نفت و گاز

offline_bolt

نیروگاه ها و تامین تجهیزات سرویس های جانبی

افراد کلیدی شرکت

محمدعلی عمادی

معاونت بالادستی

غلامرضا حمیدی

معاونت مهندسی

سیدابواقاسم شیخ الاسلامی

مشارو ارشد مدیرعامل

مهناز رضایی

معاونت بازرگانی و کالا

حسین جعفری

معاونت اقتصادی

عطاءالله ملک شعار

مدیر منابع انسانی

مهدی دریجانی

معاونت برنامه ریزی

فرهاد ایزدجو

مدیر پروژه

نوید حدادیان

مدیر پروژه

محمدکاهکش

مدیرمناقصات

علیرضا نوری

مدیر پروژه

شیوا قدیمی

مدیریت امور حقوقی و قراردادها

محمد نادری

مدیریت QHSE

علی حضرتی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل
keyboard_arrow_up